ثبت طرح صنعتی آنلاین
با تکمیل فرم های زیر می توانید ثبت طرح صنعتی خود را انجام دهید . مشتری گرامی لازم به ذکر است فرم های زیر گام به گام نیازمند تکمیل می باشند .
مرحله
1
از
4

راهنمای قدم اول : اطلاعات فردی

طرح صنعتی در برخی موارد الزاما شی و کالای جدیدی نیست، چه بسا برخی محصولات که با شمایل جدید کاربرد بهتری پیدا میکنند، و این نوع جدید از یک دستگاه، محصول و تولید قدیمی قابل ثبت می باشد.
در توصیف طرح صنعتی جنس مواد به کار رفته محوریت نداره بلکه شکل ظاهری موضوع طرح صنعتی می باشد که می بایست در توصیف طرح ذکر شود و همچنین توسط تصویر تکمیل شود. تصاویر می بایست از 6 زاویه روبرو، پشت، دو جناح و سه رخ تهیه شده تا تمامی ابعاد محصول به طور شفاف مشخص باشد.

راهنمای قدم دوم : اطلاعات طرح صنعتی

طرح صنعتی را میتوان به صورت حقیقی و حقوقی به ثبت رساند، برای ثبت طرح صنعتی برای اشخاص یا اصطلاحا حقیقی کپی شناسنامه و کارت ملی مالک و همچنین طراح، نمونه کالا یا تصاویر از 6 زاویه، آدرس و کد پستی مورد نیاز می باشد، برای ثبت طرح صنعتی برای شرکت اصطلاحا حقوقی روزنامه تاسیس و تغییرات شرکت جز مدارک مورد نیاز ثبت طرح صنعتی می باشد.

راهنمای قدم سوم : مدارک مورد نیاز

ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم!

نیازی به صرف زمان طولانی برای امور ثبتی نخواهید داشت، با سامانه ثبت ملاصدرا حتی می توانید امور ثبتی خود را با توجه به اصول اداره ثبت شرکت ها انتخاب کنید.
نام زیبا برای شرکت خود انتخاب ، برند و یا اختراع خود را ثبت کنید و مدارک مورد نیاز را هم با سهولت ارسال کنید. ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم، پس از ثبت فرم درخواست خود پرونده شما در روند کاری موسسه ثبتی حقوقی ملاصدرا قرار گرفته و مشاوران در سریع ترین زمان ممکن پیگیری خواهند کرد.

راهنمای قدم چهارم : تحویل کار

کارفرمای گرامی

در این مرحله پس از اتمام کار در موعد مقرر، جهت تحویل کار خود مشاوران ما شما تماس خواهند گرفت.
مایه افتخار ماست که به جمع هزاران کارفرمای موسسه بین المللی ملاصدرا پیوسته اید.

 
 
آنلاین در کنارتان هستیم

به عنوان اولین موسسه ثبت کننده طرح های صنعتی در ایران، جهت ثبت طرح های صنعتی شما، شامل شکل و ظاهر کالا و بسته بندی های محصول و تولیدات هم میهنان گرامی در حال خدمت رسانی می باشیم،در زمینه ثبت طرح صنعتی نام ثبت ملاصدرا نام آشنایی در سراسر ایران است که البته در خصوص حمایت حقوقی و حتی توقیف محصولات و تولیدات کپی برداری شده نشان داده ایم که موفق بوده ایم. جهت جلوگیری از کپی برداری هم میتوانید از همین جا و همین حالا شروع کنید.