ثبت برند آنلاین
با تکمیل فرم های زیر می توانید ثبت برند خود را انجام دهید . مشتری گرامی لازم به ذکر است فرم های زیر گام به گام نیازمند تکمیل می باشند .
مرحله
1
از
4

راهنمای قدم اول : انتخاب نام

راهنمای گام اول، انتخاب نام

با توجه به هزینه های بالا برای جلب نظر تمامی افراد جامعه ، انتخاب نامی زیبا و درخور برای برند ، از اساسی ترین اقدامات اولیه برای ورود در بازار است. تفکر اساسی ای که در پشت نام تجاری قرار دارد، یک استراتژی موضع یابی است که نشان دهنده ارزش های یک نام تجاری است.
موارد حائز اهمیت در انتخاب نام:
• جذابیت و منحصر به فردی
• صداقت و سادگی
• قابلیت ثبت
• انتخاب نام تجاری کوتاه به عنوان یک میان بر
• قابل نگارش به سایر زبان ها
• انتخاب نام بر اساس نوع کارکرد و هدف
• توانایی ارتباط با مصرف کنندگان

راهنمای قدم دوم : موضوع قرارداد ، فارسی لاتین ، طبقه کالا

راهنمای گام دوم، موضوع قرارداد ، فارسی و لاتین

برند و نام تجاری خود را می توانید به صورت فارسی و لاتین ثبت نمایید.
در خصوص علامت و توصیف آن و مستند معنایی نام تجاری مورد نظر باید ارجاع به واژه نامه های معتبر فارسی باشد.
برای ثبت برند می بایست پروانه بهره برداري يا مجوز توليد یا پروانه از اتحادیه یا صنف مربوطه مبنی بر ارائه خدمات جهت اداره ثبت علائم تجاری، که ما در این مسیر شما را همراهی و راهنمایی می کنیم.
درصورتی که برند لاتین باشد نیاز كارت بازرگاني بنام شخص دارنده جواز می باشد.
در موارد ثبت برند و نام تجاری به صورتی حقوقی و اصطلاحا شرکتی، تصوير اولين روزنامه رسمي قوه قضائیه (آگهی تاسیس) و روزنامه رسمي آخرين تغييرات هیات مدیره شركت که تاریخ آن به انقضا نرسیده باشد و از آخرین تغییرات شرکت نباید بیش از دو سال گذشته باشد مورد نیاز می باشد.
نکته : صدور گواهی علامت تجاری یا برند از اداره مالکیت صنعتی به منزله صدور یک سند معتبر است که امتیازات گوناگونی را برای مالک خود به همراه می آورد که می توانید از مقالات ما اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

راهنمای قدم سوم : مدارک مورد نیاز

ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم!

نیازی به صرف زمان طولانی برای امور ثبتی نخواهید داشت، با سامانه ثبت ملاصدرا حتی می توانید امور ثبتی خود را با توجه به اصول اداره ثبت شرکت ها انتخاب کنید.
نام زیبا برای شرکت خود انتخاب ، برند و یا اختراع خود را ثبت کنید و مدارک مورد نیاز را هم با سهولت ارسال کنید. ما برای وقت شما ارزش قائل هستیم، پس از ثبت فرم درخواست خود پرونده شما در روند کاری موسسه ثبتی حقوقی ملاصدرا قرار گرفته و مشاوران در سریع ترین زمان ممکن پیگیری خواهند کرد.

راهنمای قدم چهارم : تحویل کار

کارفرمای گرامی

در این مرحله پس از اتمام کار در موعد مقرر، جهت تحویل کار خود مشاوران ما شما تماس خواهند گرفت.
مایه افتخار ماست که به جمع هزاران کارفرمای موسسه بین المللی ملاصدرا پیوسته اید.

 
 
آنلاین در کنارتان هستیم

اصل و شروع یک فعالیت تولیدی بعد از انتخاب نوع و زمینه تجارت ، انتخاب نام مناسب برای آن کسب و کار و به عبارتی انتخاب نام تجاری و برند می باشد.
این امر تجارت شما را متمایز از دیگران می کند، اما چگونه می توان این تمایز را حفظ کرد، قبل از اقدام به هرگونه ثبت نام تجاری و برند در اصناف مختلف، باید بررسی کرد که در صنف مورد نظر شما (طبقه برند شما) همچین نامی ثبت شده یا خیر، و پس از استعلام با اطمینان خاطر اقدام به ثبت نمایید.
ما سعی کرده ایم که همواره امور ثبت را روز به روز آسانتر کنیم و امروز شما می توانید از طریق سامانه ثبت ملاصدرا، برند خود را استعلام و ثبت نمایید.