ثبت شرکت بین المللی

چگونگی ثبت شرکت بین المللی

تجارت در بازار بین المللی و فعالیت در اقتصاد و محیط کسب و کارهای دیگر کشور ها از اهمیت زیادی برخوردار است. فعالیت اقتصادی در بازار های بین المللی قوانین خاص خود را دارد و در هر کشور قوانین حاکم بر اقتصاد و کسب و کار آن کشور متفاوت است.ثبت شرکت در کشور های مختلف نیز از بخش های لازم و پر اهمیت در کسب و کار هایی است که قصد فعالیت در کشور های مختلف را دارند.

امور ثبتی از جمله ثبت شرکت در هر کشور دارای فرآیند ها و قوانین مختلفی است که شناخت و اطلاع یافتن از این فرآیند ها و مراحل برای افراد غیر متخصص بسیار دشوار است. بهره گیری از افراد خبره در انجام امور ثبت بین المللی از جمله ثبت شرکت بسیار پر اهمیت است.ثبت شرکت در کشور های آلمان، ایتالیا، سوئد، ترکیه و عراق توسط کارشناسان و وکلای مجرب ثبت ملاصدرا به صورت کامل و تضمینی در سریع ترین زمان انجام می شود.

مقالات مرتبط با ثبت شرکت بین المللی

ثبت شرکت در آلمان

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که تمایل به حضور در بازار بین المللی آلمان را دارند می توانند بطور رسمی صاحب شرکت در آلمان گردند. از ویژگی های بارز شرکت آلمانی این می باشد که نیاز به سهامدار آلمانی نیست و متقاضی می تواند مالکیت تمام سهام شرکت را داشته باشد .
بیشتر

اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی نسبت به ثبت شرکت در سایر کشورها مزایای منحصر به فرد خود را دارد. در این باره مختصرا از مزایای ثبت شرکت در اسلواکی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
بیشتر

ثبت شرکت در سوئد

افرادی که خارج از اتحادیه اروپا و کشور‌های عضو شنگن برای دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در سوئد میتواند از دو طریق اقدام کنند:
بیشتر

ثبت شرکت در عراق

لازمه حضور در بازار بزرگ عراق و مشارکت در مناقصات خرید کالا و ساخت و ساز عراق ثبت یک شرکت در این کشور می‌باشد. همچنین جهت بازاریابی و فروش مستقیم یا اعطای نمایندگی نیز می‌بایست در اداره ثبت شرکت‌های عراق مدارکی جهت تائید فعالیت به ثبت رسیده باشد. این تائیدیه‌ها و مدارک ثبتی علاوه بر امکان بازاریابی، فروش و مشارکت در مناقصات عراق مزایای دیگری نیز برای شرکت‌های ثبت شده در این کشور دارا می‌باشد، از جمله دریافت اقامت تجاری بلند مدت، اخذ مجوز افتتاح فروشگاه و دفا‌تر تجاری، استفاده از انواع تسهیلات مختلف رفاهی و اقتصادی کشور عراق و یا مجامع بین المللی که به شرکت‌های عراقی اعطا می‌نمایند.
بیشتر

ثبت شرکت در گرجستان

یکی از کشور هایی که تقاضای ثبت شرکت در آن بین عموم مردم جهان از جمله بازرگانان عزیز کشورمان زیاد شده است ، کشور گرجستان می باشد . گرجستان به دلیل اینکه رتبه نهم برای سهولت کسب و کار (کسب سود اقتصادی ) بین همه ی کشور های جهان را دارد و کسب خدمات در این کشور ارزان و سریع می باشد ، تقاضای ثبت شرکت در گرجستان (قوانین ثبت شرکت در این کشور آسان می باشد ) و انجام فعالیت های اقتصادی در آن زیاد است.
بیشتر

ثبت شرکت بین المللی

در حال حاضر به دلیل آسان تر شدن ارتباطات و پیشرفت هایی که در بخش حمل و نقل های بین الملل صورت گرفته است واردات و صادرات کالا و خدمات از کشور های دیگر نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است، تمایل به سرمایه گذاری در کشور های خارجی در بین بازرگانان و تجار کشور عزیزمان افزایش یافته , بالطبع ثبت شرکت بین المللی افراد بیشتری را به سمت خود کشانده است.
بیشتر