مشاوره رایگان

ویزای چندگانه کانادا

ویزای چندگانه یا مولتی کانادا

ویزای مولتی یک نوع ویژه از ویزا می‌باشد که به دارنده ویزا اجازه چندین بار ورود به کانادا را در یک بازه زمانی مشخص می‌دهد. برای مثال، ممکن است به دارنده ویزای مولتی اجازه بدهند تا وارد کانادا شده و سپس به کشور خود برگردد، و دوباره به کانادا بازگردد. شما ممکن است به دلیل تفریح، دیدار خانواده، کار یا تحصیل بخواهید به کانادا دسترسی پیدا کنید. ویزای اقامت موقت ممکن است این امکان را برای شما فراهم کند که همه کارها را انجام دهید. و اکنون، تمامی برنامه‌ها برای ویزاهای اقامت موقت برای ویزای مولتی در نظر گرفته شده است.

ویزای اقامت موقت مولتی برای چه کسانی می‌باشد؟

ویزای اقامت موقت برای ملیت‌های خارجی، کسانی که علاقمند به دیدن کانادا برای یک دوره زمانی محدود هستند و قصد دارند در انتهای اقامت آنجا را ترک کنند، می‌باشد. ویزای اقامت موقت مولتی برای ملیت‌های خارجی می‌باشد؛ کسانی که به آمد و رفت به بیش از یک بار در دوره زمانی ده ساله و اقامت از شش ماه به بالا نیاز دارند.

ویزای اقامت موقت مولتی کانادا چه چیزی را ارائه می‌دهد؟

ویزای اقامت موقت به ملیت‌های خارجی اجازه دیدن کانادا در تعطیلات یا دیدن خانواده را می‌دهد. در برخی موارد شما می‌توانید در یک موسسه آموزشی کانادایی مشغول به کار یا تحصیل شوید. این موضوع بستگی دارد که آیا شما مجاز به انجام این کار تحت آیین نامه مهاجرت و حمایت از پناهندگان هستید یا خیر. علاوه بر این، اگر مدت یک برنامه آموزشی از تحصیل کمتر از شش ماه باشد، ممکن است یک اقامت موقت قادر به تکمیل آن بدون اجازه تحصیلی باشد. یک ویزای اقامت موقت مولتی اجازه ورود و خروج از کانادا را برای اقامت شش ماهه برای بیش از ده سال (یا تا زمانی که پاسپورت اقامت موقت منقضی شود، اگر اولین بار اتفاق بیفتد) می‌دهد، بدون آنکه نیاز به تکرار مجدد درخواست باشد.

درباره ی ویزای چندگانه کانادا بیشتر بدانید …

به منظور واجد شرایط شدن برای ویزای اقامت موقت، شما باید به افسر نشان دهید که الزامات قانونی مهاجرت و حمایت از پناهندگان (IRPA) و آیین نامه مقررات مهاجرت را برآورده کرده‌اید و برای اقامت موقت در کانادا خواهید بود. همچنین:

• راضی کردن افسر در مورد اینکه شما بعد از پایان اقامت موقت، کانادا را ترک خواهید کرد.
• نشان دهید که شما به اندازه کافی پول جهت ماندن و برگشتن خودتان و افراد خانواده‌تان در کانادا دارید.
• قصد تحصیل یا کار در کانادا را ندارید مگر اینکه مجاز به انجام این کار باشید.
• مطیع قانون باشید و سابقه فعالیت مجرمانه نداشته باشید.
• خطری برای امنیت کانادا نداشته باشید.
• هر مدک اضافه را که افسر از شما درخواست می‌کند تا پذیرش شما را فراهم کند، ارائه دهید.
• سلامت باشید (در صورت نیاز معاینه پزشکی را تکمیل کنید).

تمامی متقاضیان ویزای اقامت موقت، برای ویزای مولتی در نظر گرفته شده‌اند و ممکن است متقاضیان سینگل، ویزای مولتی دریافت کنند.

الزامات ویزای مولتی ده ساله کانادا

درخواست برای یک ویزای اقامت موقت مولتی، شما باید کاغذهای اداری لازم را پر کنید و اسناد پشتیبان لازم و همچنین هزینه برنامه خود را مهیا کنید.

• ممکن است همچنین لازم باشد تا تحت معاینه پزشکی قرار بگیرید و یا اثر انگشت و عکس از شما گرفته شود.
• شما باید از خارج از کانادا درخواست دهید، شما نمی‌توانید هنگام ورود درخواست دهید.
• اگر افراد خانواده شما برای دیدن کانادا درخواست کنند، آنها باید به صورت جداگانه فرم درخواست را کامل کنند؛ اگرچه شما می‌توانید درخواست‌هایتان را با یکدیگر بفرستید و از یک رسید پرداخت برای تمامی درخواست‌ها استفاده کنید.

مزایای ویزای مولتی کانادا

• ویزای مولتی به دارنده این امکان را می‌دهد تا هر زمان که لازم باشد، در طول اعتبار ویزا از هر کشوری وارد کشور کانادا شود.
• ویزای مولتی با اعتبار طولانی مدت برای تسهیل ورود به کانادا برای مسافران قانونی صادر می‌شود.
• ویزای مولتی دارای حداکثر مدت اعتبار ده ساله یا یک ماه قبل از تاریخ انقضا در مدرک سفر می‌باشد.
• ویزای مولتی اکنون باید یک مدرک استاندارد برای صدور در نظر گرفته شود و هر نوع صدور ویزای سینگل مستلزم این است که افسرها یک توضیح ثبت شده در یادداشت‌های درخواست را ارائه دهند (به عنوان مثال ویزای سینگل می‌تواند در نظر گرفته شود که یک متقاضی برای مدت زمان بسیار کوتاهی در یک رویداد ویژه، یک بار در کانادا شرکت کند).
• ویزای مولتی هنوز هم می‌تواند معتبر باشد اما در یک مدرک مسافرتی منقضی شده، ضمیمه می‌شود (در این مورد دارنده ویزا باید دارای مدرک مسافرتی معتبر و جدیدتر باشد و باید مدارک مسافرتی را هم به شرکت هواپیمایی به منظور مسافرت به کانادا و هم به افسر خدمات مرزی به منظور ورود به کانادا ارائه دهد).
پروسه درخواست ویزای اقامت موقت مولتی می‌تواند پیچیده باشد. موسسه ملاصدرا به شما کمک می‌کند تا بتوانید این پروسه را تکمیل کنید و اطمینان داشته باشید که شما هیچ چیز مهمی را از دست نخواهید داد.

موسسه ملاصدرا در دریافت ویزای اقامت موقت مولتی کانادا متخصص می‌باشد. ما به عنوان وکلای حرفه‌ای مهاجرت می‌دانیم که چگونه می‌توان درخواست‌های ویزای اقامت موقت مولتی را کنترل کرد تا شانس شما در دریافت تاییدیه بهبود یابد. اجازه دهید تا به شما کمک کنیم بهترین برنامه ممکن را اجرا کنید.
ما پروسه تقاضای ویزای اقامت موقت مولتی را می‌دانیم. ما به صدها نفر کمک کرده‌ایم تا با موفقیت از طریق ویزای اقامت موقت مولتی وارد کانادا شوند. هلدینگ ملاصدرا می‌داند که دپارتمان مهاجرت کانادا به چه چیزی نیاز دارد و اینکه چگونه می‌توان به تمامی انتظارات و مهلت‌ها دست یافت.

با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید!!

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم ؟