آمار

در ثبتواره ماه مبارک رمضان یک میلیون کمتر پرداخت کنید

توجه داشته باشید علی رغم استقبال بی‌نظیر و حجم فراوان درخواست‌ها، فرصت ثبتواره رمضان محدود است. برای شرکت در این جشنواره‌ی بی‌نظیر به می توانید از طریق فرم زیر یا تماس با شماره 02142056 اقدام نمایید. در این طرح، پرفروش‌ترین و محبوب ترین خدمات شامل ثبت شرکت، ثبت برند و نام تجاری، و خدمات مرتبط و ملزوم هر تجارت به صورت پکیج های مناسب با هزینه کمتر در دسترس شما قرار گرفته است.

هلدینگ بین المللی ملاصدرا بزرگترین جشنواره تخفیفی خود (ثبتواره) را در ماه رمضان آغاز کرد. هدف از این این ثبتواره هدف ترویج فرهنگ ثبت و فراهم‌آوردن امکان دسترسی و ثبت و حفاظت از برند برای همگان و صاحبان کسب و کار می باشد که به مناسب ماه مبارک رمضان علاوه بر پرداخت کمتر می توانید از امکان حضور کارشناس جهت مشاوره و عقد قرارداد در محل شما بهره مند شوید.

به مناسبت ماه رمضان بسته های ثبتی ویژه با خدمات متنوع و تعرفه بی نظیر

فرم درخواست مشاوره رایگان
 

تمامی افراد و صاحبان مشاغل که نیاز به مشاوره تخصصی در امور ثبتی و حقوقی از جمله ثبت و تغییرات شرکتها، انحصار تولید و افزایش فروش، برندسازی و حمایت حقوقی دارند جهت مشاوره تخصصی و رایگان یا کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با کارشناسان ثبت ملاصدرا از طریق خط تماس ویژه 02142056 تماس حاص نمایند.

مشاوره رایگان
Open chat
Powered by