مشاوره رایگان

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان

گرجستان یک کشور مدرن و در حال رشد با تاریخ و رسوم غنی، طبیعت زیبا، غذای عالی، مالیات کم، میزان جرم پایین و هزینه کم زندگی می‌باشد. گرجستان، ویزاها، اجازه اقامت و وضعیت اقامت مالیاتی را به سرمایه گذاران، صاحبان املاک، کارآفرینان، کارگران آزاد، کارگران و اعضای خانواده آنها ارائه می‌دهد. یک وکیل خبره می‌تواند به شما در جهت فرآیند مهاجرت، دور شدن از مشکلات و افزایش شانس موفقیت، کمک کند. کمک حقوقی می‌تواند در فرآیند خرید ملک، ثبت تجارت، بررسی، تایید و ترجمه اسناد، برقراری ارتباط با سازمان‌های دولتی و پیگیری پرونده شما، اخذ کارت اقامت، گواهی اقامت مالیاتی و غیره بسیار ارزشمند باشد. شما می‌توانید با مراجعه به هلدینگ ملاصدرا، اقدامات موارد ذکر شده را به کارشناسان ما بسپارید.

12 دلیل برای دریافت اجازه اقامت گرجستان

۱- زندگی در گرجستان

۲- فعالیت و مسافرت بدون محدودیت

۳- هزینه کم زندگی

۴- فرصت‌های سرمایه گذاری

۵- شهروندی

۶- آزادی و گزینه‌های بیشتر

۷- تمدید مزایای مهاجرت به اعضای خانواده

۸- خدمات ویزا و کنسولگری

۹- پروسه ارزان، آسان و سریع

۱۰- بدون مالیات بر درآمد خارجی

۱۱- دعوت کردن خارجی‌های دیگر

۱۲- کمک دولتی

ویژگی‌های واجد شرایط بودن برای اقامت

اگر ارزش بازار ملک، همان طور که توسط یک ارزیابی کننده شایسته ارزیابی می‌شود، بیشتر از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار باشد، داشتن ملک، شما را برای گرفتن اقامت واجد شرایط می‌کند. میانگین قیمت در تفلیس حدود ۹۰۰ الی ۱۵۰۰ دلار آمریکا برای هر متر مربع می‌باشد.هنگامی که شما یک مکان برای زندگی در گرجستان پیدا کردید، باید شروع به دریافت اقامت اداری کنید. این بدان معنی است که تمامی اطلاعات و مدارک خود را به گرجستان انتقال دهید و یک مقیم بشوید. یک حساب بانکی باز کنید و پول خود را به حسابتان در گرجستان انتقال دهید. تمامی مدارک پشتیبان را جمع‌آوری کرده و آنها را در یک مکان نگه دارید. تمامی این مدارک به تایید اقامت دائم شما کمک خواهد کرد.

بررسی انواع شرایط اقامت در گرجستان

اقامت از طریق تجارت

گرجستان اقامت موقت را به متقاضیانی که یک شرکت در گرجستان به ثبت رسانده‌اند یا حداقل یک قرارداد کاری شش ماه با یک شرکت گرجستانی بسته‌اند، اعطا می‌کند. برای شرکت‌هایی که توسط افراد خارجی به ثبت رسیده‌اند، در صورت واجد شرایط بودن برای اقامت موقت، باید حداقل ۵۰٫۰۰۰GEL (حدود ۲۰٫۰۰۰ دلار آمریکا) بازده داشته باشند. متقاضیان شاغل در شرکت‌های گرجستان نیز مشروط به اینکه نیازهای خاصی را برآورده کنند، برای درخواست اقامت موقت، واجد شرایط هستند. مجوز اقامت موقت گرجستان برای دوره ۶ ماهه تا ۶ ساله صادر می‌شود. معمولا، اولین صدور برای یک دوره ۶ ماهه یا یک ساله می‌باشد. بعد از اینکه متقاضی کارت اقامت گرجستان خود را دریافت کرد، همسر و فرزندان وی همچنین برای مجوز اقامت موقت واجد شرایط هستند. متقاضیانی که علاقه به تاسیس یک شرکت در گرجستان دارند، نیازی به بازدید کشور ندارند. آنها می‌توانند از یک وکیل خبره استفاده کنند. خدمات هلدینگ ملاصدرا قادر خواهد بود تا تمامی اسناد و مدارک و فرآیندهای مربوط به امور اداری را کنترل کند و همچنین درخواست لازم برای اقدام به اقامت موقت را ارائه دهد. ممکن است بعد از ۱۰ سال متوالی اقامت قانونی در گرجستان، خارجی‌ها برای اقدام شهروندی گرجستان واجد شرایط شوند، در صورتی که آنان شرایط خاص مانند آگاهی از زبان محلی و تاریخ و رسوم را داشته باشند و یا با یک شهروند گرجستانی ازدواج کنند و یا در یک فعالیت اقتصادی مشغول شوند که برای کشور و اقتصاد گرجستان مهم تلقی شود.

الزامات تجارت در گرجستان


– برای اکثر انواع مشاغل، هیچ سرمایه‌ای برای راه‌اندازی شرکت با مسئولیت محدود در گرجستان لازم نیست.
– ثبت نام فقط یک بار انجام می‌شود و نیازی به تجدید ثبت سالانه نیست.
– میزان سهامداران می‌تواند از ۱ تا ۵۰ نفر باشد و در مورد داشتن شرکای محلی هیچ الزامی وجود ندارد. یک شرکت با مسئولیت محدود می‌تواند کاملا به شهروندان خارجی متعلق باشد.
– کارمندان خارجی باید در یک شرکت با حداقل گردش مالی سالانه ۵۰٫۰۰۰ GEL به ازای هر یک از شاغلین خارجی ثبت نام شوند. آنها باید همچنین یک قرارداد معتبر برای حداقل ۶ ماه داشته باشند و حداقل حقوق ۱۰۰۰ GEL برای هر ماه دریافت کنند.
– سابقه کیفری پاک داشته باشند.

مدارک مورد نیاز


– گواهی اقامت قانونی در کشور
– اسناد تایید شده برای سرمایه گذاری تجاری
– رسید پرداخت هزینه‌ها
– کپی تایید شده از گذرنامه
– قرارداد استخدام
– اسناد تایید شده موقعیت و حقوق

مزایای شهروندی در گرجستان


– سفر به ۱۱۳ کشور بدون ویزا یا گرفتن ویزا به محض رسیدن
– حق زندگی و کار در گرجستان در تمام زمان‌ها

مزایای اقامت دائم


– حق زندگی و کار در گرجستان بدون محدودیت زمانی
– پروسه آسان و سریع
– سیاست تجارت دوستانه
– در نهایت برای شهروندی واجد شرایط می‌شوید
– پتانسیل سرمایه گذاری سودآور
– سیستم مالیاتی اراضی
– مالیات کم

اقامت سرمایه گذاری


مطابق با قانون گرجستان در مورد ارتقاء و ضمانت فعالیت‌های سرمایه گذاری، گرجستان اقامت دائم را به خارجی‌هایی که حداقل ۳۰۰٫۰۰۰ دلار در مناطق خاصی از اقتصاد گرجستان سرمایه گذاری می‌کنند، اعطا می‌کند. در اینجا دو گزینه متفاوت برای بدست آوردن یک مجوز اقامت سرمایه گذاری (مجوز اقامت دائم) از گرجستان وجود دارد:
۱- با ایجاد یک سرمایه گذاری شخصی در املاک و مستغلات، خرید املاک غیر کشاورزی ( زمین، آپارتمان، منطقه تجاری و غیره) در گرجستان که بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار هزینه دارد. یک گزارش ارزیابی باید آماده شود تا نشان دهد که قیمت بازار ملک از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار فراتر رفته است. مجوز اقامت سرمایه گذاری ابتدا برای ۵ سال صادر می‌شود. اگر بعد از ۵ سال، متقاضی ملک خود را نفروخت، به آنها یک مجوز اقامت دائم اعطا خواهد شد.
۲- بدست آوردن اقامت سرمایه گذاری با ایجاد سرمایه از طریق شرکت گرجستان. متقاضیان باید یک شرکت را در گرجستان راه‌اندازی کنند و ۳۰۰٫۰۰۰ دلار در شرکت خود سرمایه گذاری کنند. (خرید املاک و مستغلات، انتشار وام، پول در حساب سپرده شرکت و غیره) یک گزارش ارزیابی باید شواهدی را آماده کند که مقدار سرمایه بیشتر از ۳۰۰٫۰۰۰ دلار می‌باشد.
برای این نوع از اقامت سرمایه گذاری، هیچ لزومی برای هر نوع از بازدهی مالی یا شرایط اضافی وجود ندارد. بعد از راه‌اندازی و سرمایه گذاری، اجازه اقامت سرمایه گذاری برای ۵ سال صادر می‌شود. بعد از اینکه مجوز اقامت سرمایه گذاری به متقاضی اعطا شد، واجب است که بازده مالی سالانه شرکت از حداقل حد معینی افزایش یابد:
– ۵۰٫۰۰۰ دلار برای سال اول
– ۱۰۰٫۰۰۰ دلار برای سال دوم
– ۱۲۰٫۰۰۰ دلار برای سال‌های سوم، چهارم و پنجم
اگر متقاضی توانایی دستیابی به موارد ذکر شده را داشته باشد، مجوز اقامت دائم را بعد از ۵ سال خواهد گرفت. همسر متقاضی، فرزندان خردسال و وابستگاه ناتوان ممکن است برای اقامت دائم درخواست کنند. کودکان بالای ۱۸ سال و والدین ممکن است برای مجوز اقامت موقت اقدام کنند.

خدمات منحصر به فرد موسسه ملاصدرا تمامی کارهای اداری و حقوقی اخذ اقامت کشور گرجستان را انجام خواهد داد و شما را در هر مرحله از روند راهنمایی می‌کند تا از پیشرفت کار اطمینان حاصل شود. وکلای ملاصدرا برای اطمینان از واجد شرایط بودن شما و برآورده شدن معیارهای لازم برای اقدام به مهاجرت، یک بررسی دقیق را انجام خواهند داد. ما درصدد آن هستیم تا مناسب‌ترین گزینه سرمایه گذاری را برای شما پیدا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا و اقامت در کشور گرجستان و رویه‌های تفصیلی با مشاوران ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید!!

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم ؟